ChriPu's styrelse 
(vald vid årsmötet 2019)

Jan Seebass                    Ordförande, Presskontakt                                                         044-24 83 23
                                        0708-23 71 18

                                        janseebass@gmail.com

Eva Borg Brufors         
Webmaster, programplanerare
                                       0720-49 50 32
                                        eva.borg50@gmail.com
                                                                                  

Anita Ahlm                   Studieplanerare
                                       044- 21 87 92
                                      0708-22 68 63

                                       anita.ahlm1@gmail.com           
 
Mats Enarsson               Ledamot
                                       0708-22 54 95
                                       mats.enarsson@icloud.com

Ralph Reymers              Ledamot
                                       0735-31 93 99
                                       reymers@myself.com

Olof Steen                     Ledamot
                                      0708-82 70 40
                                      olof.steen@gmail.com
 

Elisabeth Eriksson       Programplanerare 
                                     0727-12 45 13                                                                          elisabeth.eriksson1@hotmail.com


Kerstin Rydén              Studieplanerare
                                     
0708-62 44 95

                                      jk.ryden@hotmail.com

Folke Svantesson           Kassör

                                       044-12 87 95
                                       0768-25 85 11
                                       folke.svantesson@telia.com

 


Åke Svärd                      Vice kassör, programplanerare
                                       0456-13087
                                       0706-85 68 70
                                       ake@sward.dk

Barbro Westerström       Vice sekreterare, studieplanerare
                                        0733-32 78 12
                                        barbro.westerstrom@gmail.com

Kontakta styrelsen